
“Око диявола”: головна ялинка Черкас – в епіцентрі скандалу
На черкаській новорічній ялинці у прикрасах-льодяниках містяни раптом розгледіли “око диявола”. І хоч як колись наголошував легендарний психолог Зигмунд Фрейд – “часом сигара – це просто сигара”, у соцмережах зчинився цілий ґвалт через злощасні святкові іграшки. Комусь вони подобаються, бо “відганяють зло нинішнього року”, хтось не бачить в них жодного підтексту, а значна частина завсідників соцмереж просто вхопилась за черговий привід покритикувати міську владу.
Між тим, у коментарі журналістам “Вікка” священики Православної церкви України зазначили, що оскандалені прикраси потрібно було б зняти.
“Це абсолютно протилежна до християнської символіка. Враховуючи, що ми переважно християнська країна і цю релігію сповідує потужний сегмент
Читать на from-ua.com
