Нова хвиля "мобілізації": у "ЛНР" ловлять і відвозять на фронт неповнолітніх та пенсіонерів
На окупованих територіях проходить нова хвиля "мобілізації". Забирають неповнолітніх та пенсіонерів. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram, передає Час Пік.
"Вже в "жіночій народній республіці" росіяни дочищають територію в пошуках чоловіків, щоб відправити на фронт. ФСБшники бігають містами і селами по базарах і спальних районах, натрапив на очі чоловік - без зайвих слів і перевірок - на війну. Вже не гребують дітьми та дідусями", - написав Гайдай.
Він зазначив, що раніше "мобілізацією" займалася окупаційна влада "ЛНР", тому був шанс відкупитися. Зараз у цьому задіяна російська ФСБ, тому немає іншого виходу, як ховатися. "Доля таких "призовників" коротка: сьогодні зловили, завтра кинули на першу лінію як розвідувальну мішень - надвечір ти "кульок", на який усім байдуже", - додав Гайдай.
Читать на vchaspik.ua

