Норвезька Equinor припиняє всі операції з російською нафтою
Найбільша норвезька державна нафтогазова компанія Equinor (колишня Statoil) припиняє торгівлю та транспортування російської нафти та нафтопродуктів.
«Це означає, що Equinor не вступатиме в нові угоди, і не займатиметься транспортуванням нафти і нафтопродуктів з Росії», — повідомляє компанія.
Equinor також поінформувала, що має певні договірні зобов'язання, які укладені до вторгнення Росії в Україну. Сюди входять контракти, підписані у січні 2022 року, у межах яких компанія отримає чотири партії нафти.
ExxonMobil оголосила про заморожування нафтогазового проєкту «Сахалін-1»
«Прийом цих вантажів здійснюється у повній відповідності до чинних санкцій. Equinor продовжує роботу з виходу з Росії, забезпечуючи дотримання всіх законів, включаючи санкції», — додала компанія.
Ціни на нафту у вівторок, 15 березня, продовжили падіння, опустившись до двотижневого мінімуму. Ф'ючерси на марку Brent впали більш ніж на 6% і на момент публікації сягнули $98,5 за барель.
Equinor поставить додаткові 2 млрд газу Європі, що страждає від високих цін
Раніше рада директорів Equinor прийняла рішення про початок процесу виходу із спільних підприємств у Росії та припинення нових інвестицій у країну.
Читать на thepage.ua

