



«Нас поставили на межу війни»: Андрій Макаревич обурився діями влади РФ
Російський музикант Андрій Макаревич, який,, обурився тим, що Росію посварили з усім цивілізованим світом і поставили на межу війни, поставивши запитання: «Як ми все це терпимо?»
На своїй в соціальних мережах він опублікував короткий пост, зазначивши, що від імені росіян «цьому світові хамлять», а самим росіянам «брешуть та водять за ніс». Щоправда, конкретних імен Макаревич не називає.
«Від законів не залишилося навіть видимості. Навіщо? Людину зараз можна судити прямо в колонії, щоб двічі не вставати, кожен, хто заїкнувся про вільні вибори — вже терорист, а правити нами, мабуть, збираються вічно — нормально, терпимо. Подобається?» — пише Макаревич і додає: «Ой, я знаю, що мені зараз прилетить: а сам? Не подобається — валіза — вокзал — Ізраїль! І сам терплю…»
Нагадаємо, що раніше Макаревич разом з Лією Ахеджаковою, Дмитром Биковим, Віктором Шендеровичем та іншими відомими людьми підписував, складену російським правозахисником Львом Пономарьовим.
Фото Андрія Макаревича із соціальних мереж
287
Читайте нас у, та
Читать на fakty.ua