
На Волині лікарні з хворими на коронавірус заповнені на понад 50%
Станом на вечір 23 червня, лікувальні установи, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19 заповнені на 50,6%. Про це повідомляє Суспільне Волині з посиланням на ОДА. Госпіталізованих з діагнозом «коронавірус» та підозрою на нього нині 480 жителів області.
У деяких лікувальних закладах зайняті майже усі ліжкомісця. Нагадаємо, завантаженість ліжкомісць один з чотирьох основних показників для послаблення карантину в регіоні. Згідно з нормою, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, має становити менш як 50%.
Найбільше заповнена нині Камінь-Каширська ЦРЛ — 83 пацієнти. Зайняті 92,2% ліжкомісць. На другому місці по завантаженості Ратнівська ЦРЛ — 82 хворих.
Читать на 1k.com.ua