На Різдво окупанти вбили двох цивільних у Бахмуті
Попри гучні заяви Кремля про нібито “різдвяне перемир’я”, військові РФ масовано обстріляли Бахмут, внаслідок чого тринадцятеро поранених та двоє загиблих внаслідок кацапського удару серед мирного населення міста.
Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни. За даними слідства, 6 січня 2023 року окупаційні війська РФ здійснили чергові артилерійські обстріли м. Бахмут та Бахмутського району.
Внаслідок потужних мінометних атак по житлових кварталах загинули 66-річний чоловік та 61-річна жінка. Ще тринадцятеро людей отримали мінно-вибухові травми та осколкові поранення.
Зазнали пошкоджень та руйнувань приватні домоволодіння, багатоквартирні будинки та інші об’єкти.
Зазначимо, що вночі проти 7 січня росіяни продовжували стріляти у центрі та на півночі Донецької області, є загиблі та поранені.
Нагадаємо, що за добу 6 січня рашистські окупанти 39 разів обстріляли територію Херсонської області.
До слова, військові РФ обстріляли три райони Харківської області, внаслідок чого пошкодили приватні будинки та господарчі споруди.
Варто зазначити, що за 6 січня кацапські покидьки вбили двох мирних жителів Донеччині, а саме у Бахмуті та Красній Горі.
Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.
По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська московитів перейшли кордон під Харковом, Києвом, Херсоном, Черніговом і Сумами.
ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським
Читать на rupor.info

