На Львівщині п’яний водій скликав мітинг на свою підтримку
Після того, як патрульні поліцейські запідозрили 40-річного водія у нетверезому водінні, той скликав своїх знайомих і приятелів, які звинуватили у пияцтві самих поліцейських. Вони заблокували автомобіль поліції, знімаючи свої дії на відео і викликали інших поліцейських.
В результаті патрульним довелося пройти медичну експертизу, яка підтвердила, що вони були тверезі. Натомість 40-річний водій, який і став причиною цього інциденту, від медогляду відмовився і тепер відповідатиме у суді за ст.
130 КУпАП (керування у нетверезому стані). Як вдалося з'ясувати ZAXID.NET, інцидент ще два тижні тому, але набув розголосу лише після того, як у хтось з його учасників опублікував 11 жовтня у соцмережах відеозапис, на якому видно, що група людей оточили
. Читать на 24tv.ua

