На Чернігівщині посіпаки окупантів готувалися до повторного вторгнення РФ
"До складу угруповання входило троє представників кримінальних кіл, яких російські спецслужби залучили до підривної діяльності. У них виявлено зброю та обладнання російського спецназу", - йдеться у повідомленні СБУ.У СБУ зазначають, що серед вилученого - снайперські гвинтівки безшумної стрілянини "Гвинторіз", реактивна протитанкова граната РПГ-18 "Муха" та автомати безшумної стрілянини "Вал"."Всі ідентифіковані зразки озброєння виробництва РФ. Засоби враження вони зберігали на території власних домоволодінь і в гаражах поблизу Чернігова", - повідомляє спецслужба.У СБУ зазначають, що під час обшуків у зловмисників також виявлено снайперську гвинтівку Драгунова з глушником, бойові осколкові гранати, патрони до стрілецької зброї, оптичні приціли та прилади нічного бачення.Наразі всі учасники групи затримані та вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Фото: СБУ.
Читайте також: На Чернігівщині відновили рух поїздів
Читайте також: На Чернігівщині готуються до повторного нападу російських окупантів
Евгений Медведев
Читать на lenta.ua