

Метал для "скрєп"?: у Луганську росіяни позарилися на трамвайні рейки
У тимчасово окупованому Луганську продовжується "прихватизація" росіянами всього, що можна привласнити. У хід пішли трамвайні рейки.
Про це повідомляє український журналіст Денис Казанський у Telegram, передає Час Пік. За словами Казанського, у Луганську окупаційна "влада" взялася за демонтаж трамвайних рейок з подальшим здаванням на металобрухт.
Слід зазначити, що з 2014 року трамвайні колії заростали травою - електротранспорт ніхто не запускав. Як зазначає журналіст, дана ситуація вкотре доводить неспроможність міфу про те, що РФ нібито відновлюватиме захоплені Луганськ та Донецьк.
Замість відновлення та інвестування в регіони - крадіжка, корупція та брехня. "Це і є ті скріпи, які росіяни приносять з собою на захоплені землі", - додає Казанський.
Читать на vchaspik.ua