
Лізла на колінах: так у Києві жінка перетинала дорогу з насиченим рухом
У Києві на Одеській площі, біля метро «Теремки», помітили дивну жінку – вона вирішила перейти дорогу у недозволеному місці й на колінках пролізла під відбійником. В руках вона тримала пакети. Варто підкреслити, що у цьому місці є підземний перехід. Втім, чимало пішоходів їм не користуються, а бігають на дорозі з дуже насиченим трафіком. «Пре, немов танк» Інцидент зняли на відео в Голосіївському районі навпроти ТЦ «Магелан». На кадрах видно, як жінка з пакетами проповзає під відбійником. Година пік, 8 смуг автомобільного руху, а їй все пофіг. Пре, немов танк,– йдеться у повідомленні. Реакція киян У коментарях люди пишуть, що в Україні не карають пішоходів за порушення правил дорожнього руху, тому такі ситуації й з’являються. 24
Запись Лізла
Читать на w-n.com.ua
