Коли ж вони всі нажеруться: мешканці Лисичанська про реальну ситуацію в місті
У пропагандистських пабліках тільки й пишуть, як усе добре в окупованому Лисичанську Луганської області, знаючи, що не всі мають можливість розповісти про реальну картину, яка відбувається в місті. Проте, є люди, які виїхали з Лисичанська та розповідають зовсім іншу "історію", передає Час Пік. "Пишу на підтримку всіх тих людей, які залишилися в місті й не мають можливості щось публічно висловити.
А тільки обурюються один одному, але їх ніхто не почує. Куди можна поскаржитися на огидну роздачу гуманітарної допомоги в Лисичанську, зараз тимчасово перебуваю в Луганську з неповнолітньою дитиною. Після приїзду додому отримати допомогу не можу ніколи, то ні, то вже ні.
Ставлення хамське. Ніколи немає жодних мийних засобів, а ті тепліших речей. Потрібно вистояти на холоді не один день.
Читать на vchaspik.ua