КМДА: Наявність COVID-сертифікатів або тестів не є обов’язковою умовою для відвідування міських закладів та установ, доки Київ лишається в «жовтій» зоні
Учора в деяких українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що у Києві посилили карантин та не пускатимуть у держадміністрації, ЦНАПи, підприємства та організації, незалежно від форми власності без сертифіката про вакцинацію або тесту на COVID-19. Департамент муніципальної безпеки КМДА зауважив на це, що наявність COVID-сертифікатів або негативних тестів на COVID не є обов’язковою умовою для відвідування міських закладів або установ, доки Київ лишається в «жовтій» зоні.
Київ готується до можливого посилення карантинних обмежень у разі встановлення на території міста «помаранчевого» або «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Зокрема, мова йде про підготовку структурних підрозділів міської та районних адміністрацій, організацій,
Читать на itc.ua
