
Еще раз о каналах Медведчука и "русском мире" в Крыму
З 2014-го в один лише анексований х*йлом Севастополь приїхало жити 120 тисяч російських "мігрантів". На момент анексії в місті мешкало 380 тисяч людей.
Зараз, за офіційними підрахунками росіян – більше 500 тисяч. Читайте також Уроки злопам'ятності: Україна запізнилась із блокуванням ZIK, 112 і NewsOne Тобто лише за 6 років в один тільки Севастополь понаїхало стільки "корінних росіян", що тепер вони складають третину мешканців міста.
По-перше, зараз Москвою призначена так звана влада переписує генплан Севастополя. До 2035 року в місті, за їх планом, має жити 1 млн людей.
Тобто в Криму Кремль системно проводить ту саму політику заміщення населення, яку проводив Сталін в тому числі і в Україні. І мета у нього така сама – стерти генетичну
. Читать на 24tv.ua

