Експерти запевняють, що для паніки на АЗС немає підстав
У Києві та багатьох інших містах після сьогоднішніх ракетних обстрілів біля АЗС з'явилися довгі черги. Хоча ще вчора там було вільне.
запитало експертів: це просто паніка чи є якісь передумови для зміни ситуації на ринку палива?
Аналітик консалтингової компанії «Нафторинок» Олександр Сіренко відповів: «Не більше ніж паніка. В Україні зараз профіцит пального, його багато постаралися привезти до 30 вересня, до дати введення акцизу. Сьогодні водії заправляться, а завтра на АЗС не буде машин».
Директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн: «Думаю, це просто невеликий ажіотаж, на ринку все добре».
Мережа АЗС ОККО розмістила у фейсбуці мотивуюче повідомлення: «Друзі, ранок був страшним для всіх... Сподіваємося ви хоч трохи оговталися. Тримаємося і пам'ятаємо, перемога буде за нами. Кілька слів про роботу мережі — ми в строю. запаси води, їжі, побутових товарів можна в наших магазинах.Колеги подбали про базові необхідні речі, які можна знайти на наших полицях.Якщо є якісь питання і через перебої у зв'язку не можете додзвонитися на гарячу лінію — пишіть.Будемо оперативно відповідати «.
За повідомленнями водіїв, ціни на АЗС поки що не змінилися. На виїзді із Києва ажіотажу немає.
Читать на thepage.ua
