ДРГ штурмувала будівлю Нацполіції в Харкові, а керівники НП та ХОВА були під завалами (відео)
Напередодні Дня Національної поліції України кореспонденти МГ «Об’єктив” розпитали очільника Нацполіції Харківщини Володимира Тимошка про перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Володимир Тимошко, начальник ГУ Нацполіції у Харківській області
24 лютого я прокинувся о четвертій ранку, разом зі всією нашою великою державою. В місті Києві. Приблизно о 5-6 ранку мені подзвонили міністр внутрішніх справ, голова Національної поліції, спитали, чи я готовий поїхати в місто Харків. Я сказав: да, я готовий у будь-який час.
https://www.youtube.com/watch?v=W8kR2cn4jYY
4 липня в Україні відзначають День Національної поліції. З цієї нагоди ми вирішили розпитати в начальника Нацполіції Харківщини про перші тижні повномасштабної війни в нашому регіоні та те, яку роль у цьому відігравали правоохоронці.
Володимир Тимошко очолив поліцію області саме 24 лютого. До цього він працював у столичному ДБР.
Володимир Тимошко, начальник ГУ Нацполіції у Харківській області
Зараз ми знаходимось на прямій трасі Липці – Харків. Саме з цього напрямку 24 лютого ворог здійснив намір зайти в місто Харків.
Тоді ж українські воїни почали обороняти місто на Окружній дорозі. Декілька днів ворог не міг проникнути в Харків, хоч стримувати росіян було вкрай важко.
Володимир Тимошко, начальник ГУ Нацполіції у Харківській області
У ніч з 24 на 25 тривали перші бойові зіткнення в місті. Фактично в місті, окрім ЗСУ, Національної поліції, Національної гвардії правоохоронних органів більше не залишалося на момент 25 лютого.
27 лютого в місто проникли кілька ДРГ. Одна з них, а це близько 10 російських військових на двох бронеавтомобілях тигр прорвалися в центр Харкова – до будівлі Головного управління Нацполіції.
Володимир Тимошко, начальник ГУ Нацполіції у Харківській
Читать на objectiv.tv