Де ваш той новий романтизм? Немає вже сил терпіти
Багато років тому і я читав Віктора Пелевіна та інших постмодерністів.Але нині вже тези постмодерну трохи нав'язли в зубах, чи ні? Правди нема, істини нема, розвитку нема, цінностей нема, все тлін, симулякр і маніпуляція, всі брешуть, крадуть і ґвалтують мозок одне одного, і врешті ми всі помремо, а там порожнеча і нічого нема.Не набридло?Я згоден, що Пелевін - яскравий представник епохи, але чи не набридло? Бо пів стрічки в обговоренні деконструкції реальності. Ну все, реальність додеконструювали до мишей, і далі аж до кварків, і що тепер? Проливати деконструйовані сльози за епохою, яка не хоче відпускати? Не плачте, бо з постмодернізму ми знаємо, що щирих почуттів нема, а значить, ваші сльози то є просто розчин солей у воді, з якої
. Читать на liga.net


