Данилов про плани Кремля: найважчий етап війни з РФ ще попереду
Російська федерація готується до загострення військової ситуації у лютому: соратник Медведчука Дмитро Козак зустрічається з європейськими політиками та схиляє їх до підписання мирних угод а-ля "Мінськ-3". Про це в ефірі єдиного телемарафону новин заявив секретар РНБО Олексій Данілов.
"Лютий для них буде вирішальним. Тому що дати для них (важливі), річниця тощо. Вони готуються до загострення. Козак активізувався, проводить зустрічі з діячами з Європи", - зазначив секретар РНБО.
Читайте також: Українців попередили про «найважчий відрізок» війни
Він зазначив, що Росія спробує презентувати те, що відбувається, у вигідному для себе світлі, і для цього не пошкодує коштів на послуги лобістів найвищого рівня."У другій половині лютого Мюнхенська конференція з безпеки відбуватиметься, 23-24 лютого події в Нью-Йорку. Червоний хрест (МКЧХ) зараз почав дуже турбуватися, а чим ми вбиваємо росіян. Багато маркерів, які вказують, що в лютому може бути певне загострення", – сказав Данілов.
Фото: Суспільне
Читайте також: Найближчі три місяці будуть вирішальними у війні Росії проти України - РНБО
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua

