
Більше ємності, менша ціна: в Україні створили літій-сірчаний акумулятор на основі графену
Українські спеціалісти створили літій-сірчану акумуляторну батарею, яка має стабільніше циклування. Про це пише Speka з посиланням на dev.ua.
Розробка належить стартапу maxAh. Акумулятор створено на основі українського графену та призначено для живлення гаджетів.
Розробники уже показали прототип нової літій-сірчаної (Li-S) батареї. Він цілком функціональний та демонструє стабільність циклів зарядки-розрядки. У стартапі стверджують, що новинка має є у декілька разів стабільніше циклування, ніж при використанні звичайного електроліту, який спричиняє швидкий розчин сірки.
При створенні акумулятора використовувався оксид марганцю та графен українського виробництва.
Новинка має втричі більшу ємність, працює втричі довше, а її вартість, у перспективі, буде меншою, ніж літій-іонні акумулятори. Крім того розробники стверджують, що імовірність надлишкового нагріву батареї на 500% нижча, ніж у більшості наявних аналогів на ринку акумуляторів.
В maxAh відкрили додатковий раунд з залучення інвестицій з метою створення сучасної лабораторії, яка дозволить вдосконалити створені прототипи, масштабувати розробки та пришвидшити їх комерціалізацію.
Video [190] Украинский стартап maxAh разработал литий-серный аккумулятор
Читать на thepage.ua