

В рф мати власноруч задушила трьох дітей, так як «в них вселився диявол»
Мешканка російського Єкатеринбурга задушила трьох своїх дітей через те, що «в них вселився диявол», Telegram-канал Mash. Вбиті — п'ятимісячна дівчинка та два хлопчики 10 та 15 років. Мати-вбивця виявилася дочкою настоятельки монастиря. Напередодні трагедії її чоловік скаржився на «біса». У сім'ї були проблеми фінансового характеру. Глава сім'ї колись був начальником карного розшуку у Челябінську, вийшов на пенсію. У 2018 році товариші покликали його до Єкатеринбурга — обіцяли влаштувати в поліцію, але не склалося.
Чоловік постійно перебував у депресії, бо не міг знайти роботу та годувати родину. Їм довелося продати стару квартиру. Сім'я планувала взяти іпотеку, коли буде краще з грошима. Минулими вихідними жінка вигнала чоловіка з дому й перестала відповідати на дзвінки рідних. Дітей ніхто більше не бачив. Раніше у Німеччині Як повідомляли «ФАКТИ», медичною голкою.
166
Читайте нас у, та
Читать на fakty.ua