У захисників Маріуполя є чотири варіанти дій, але полон - це смерть, - "Азов"
Здача в полон захисників Маріуполя означатиме для них смерть, єдиний прийнятний варіант - боротися. Про це заявив офіцер управління розвідки полку "Азов" Ілля Самойленко під час прес-конференції з "Азовсталі", повідомляє Час Пік. За його словами, перший варіант дій для захисників Маріуполя – скласти зброю, сидіти та чекати кінця.
"Це буде повільна смерть від голоду або швидка смерть від бомби", - пояснив Самойленко. Другий варіант - спробувати втекти, як боягуз, думаючи тільки про власне життя, а не про обов'язок і присягу. "Такий варіант – це великий сором, по-друге, це може призвести і до смерті, бо один із людей помер під час такої спроби", - заявив Самойленко.
Третій варіант – скласти зброю та здатися. "Здається, для нас це неприйнятно. Ми не можемо дати такий подарунок росіянам.
Тому що кожен, хто здався, - це політичний тиск на наш бік. Для бійців полку "Азов" полон - це смерть", - наголосив боєць. Четвертий варіант, за його словами, продовжувати битися.
Читать на vchaspik.ua