

У МОЗ пропонують ввести COVID-амністію для тих, хто купив сертифікат про вакцинацію
повідомив профільний міністр Віктор Ляшко після брифінгу.Це працюватиме так: якщо українець придбав сертифікат про нібито вакцинацію проти коронавірусу, він зможе після консультації з сімейним лікарем зробити реальні щеплення та отримати справжній сертифікат.“Ми відпрацьовуємо можливість так званої ковідної амністії. Якщо особа придбала сертифікат, приходить до лікаря, той дивиться в ЄСОЗ (Єдина система охорони здоров’я) й бачить, що людина не може вакцинуватися (бо у системі вже є запис).
Нам потрібно це забрати, ми працюємо над цією моделлю, як це зробити”, – пояснив Ляшко.Читайте також:В Україні – понад 26 тис. нових випадків COVID-19Окрім цього, МОЗ перевірятиме випадки, коли до лікарень з ускладненнями через коронавірусну хворобу
. Читать на bykvu.com
