



Тіла загиблих тільки сьогодні почали прибирати з вулиць – як живе Маріуполь на 20-й день війни
Букв з місця подій.Як повідомили #Буквам місцеві жителі, тільки сьогодні почали прибирати тіла загиблих з вулиць. Як буде відбуватися ідентифікація та поховання невідомо.
Скоріше за все – знову в братські могили. Їх ми вже бачили не лише в Маріуполі, а й у Чернігові та Бучі.Фото: @evgenymaloletka | InstagramОтримати медичну допомогу майже неможливо, бо війська РФ зруйнували значну частину медичної інфраструктури. Також зруйновано підрозділ ДСНС.Фото: Радіо СвободаФото: @evgenymaloletka | InstagramСитуація з їжею та питною водою складна — ані води, ані їжі нема.
Хто має можливість – набирає в рудниках або міських фонтанах.Одна родина в коментарі Буквам сказала, що рису залишилося на кілька днів. Варять його на кострі, бо ані світла, ані газу нема.“Ми 9 днів пролежали у підвалі, рятуючись від обстрілів”, – розповіли вони.Фото: @evgenymaloletka | InstagramУ Маріуполі станом на сьогодні дозволена евакуація на приватному авто.
Реальність така, що евакуюватися мають шанси лише ті, хто мешкає у центрі.Як повідомили мешканці кореспонденту #Букв, у жителів Приморського району, наприклад, шансів значно менше, бо йдуть постійні обстріли та дороги заміновано. Деякі люди намагалися поїхати, але довелося повернутися.Фото: @evgenymaloletka | InstagramОкупанти досі не пропускають гуманітарний вантаж та евакуаційну колонну.Мешканці кажуть, шо місто в руїнах.
Читать на bykvu.com