Окупанти продовжують «викошувати» мирне населення Донбасу (ВІДЕО)
За 5 липня росіяни вбили 5 мирних жителів Донецької області: 2 в Авдіївці, 1 у Слов'янську, 1 у Красногорівці та 1 у Кураховому. Про це в Telegram повідомив голова Донецької ОВУ Павло Кириленко.Ще 21 особа отримала поранення.
Також 6 липня Центральний ринок Слов'янська потрапив під російські обстріли. Повідомляється про 2 загиблих та 7 поранених.
Читайте також: Російські окупанти наближаються до Слов'янська
«Росіяни знову цілеспрямовано луплять по місцях скупчення цивільних. Це відвертий тероризм. Держава-терорист має бути притягнута до відповідальності! Закликаю всіх: евакуюйтеся! Нині найважливіше – зберегти життя!», - написав Кириленко.
Раніше в британській розвідці назвали місто, у якому відбудеться генеральна битва за Донбас.
Фото: pavlokyrylenko_donoda/Telegram
Читайте також: Стали відомі подробиці масованого обстрілу Слов'янська
Ирина Костюченко
Читать на lenta.ua


