Окупанти депортують мешканців Бахмута до Ростова
Російські загарбники "евакуювали" з передмістя Бахмута Донецької області близько 30 осіб у Ростов-на-Дону. Про це повідомив Центр національного спротиву.Жителів примусово вивезли до фільтраційних таборів, де надалі визначатиметься їхня доля. Окупанти формальною причиною депортації називають "гуманітарні міркування". Нібито вони намагаються захистити людей від бойових дій. У Центрі національного спротиву наголошують, що їх вивезли на фільтрацію.Крім того, росіяни створюють аналогічні прецеденти у районі Олешок та Нової Каховки Херсонської області. Вони здійснюють обстріли окупованих територій, щоб створити формальний привід дляпримусової евакуації місцевих у фільтраційні табори та подальшого затримання чи розселення їх у віддалених регіонах Росії.
Фото: Цензор.НЕТ
Читайте також: Окупанти мають намір провести насильницьку депортацію з Енергодару
Читайте також: РФ депортувала за дев'ять місяців війни майже три мільйони українців
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
