

На Рівненщині готують евакуацію людей на випадок вторгнення з Білорусі
Про це повідомило Суспільне з посиланням на першого заступника начальника обласної військової адміністрації Сергія Подоліна. Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше Йдеться про план при найгіршому розвитку подій, уточнили в ОВА.
Там зауважили, що деякі моменти ще доробляють. У процесі підготовки плану евакуації керувалися досвідом представників тимчасово окупованих територій Запорізької області, а також — рекомендаціями, напрацьованими під час відвідин вже деокупованої Чернігівської області.
”Ми не на хвилину не відкидаємо загрози зі сторони Білорусі. Продовжуємо моніторити ситуацію на кордоні, посилювати систему цивільного захисту, передусім об’єкти укриття.
А на випадок найгіршого сценарію у нас є затверджений план для евакуації цивільного населення”, — зазначив Подолін. У тергромадах, зокрема, створені евакуаційні пункти.
Насамперед вивозитимуть людей із Сарненського та Вараського районів. У випадку загрози про необхідність евакуації місцевих жителів оперативно проінформують.
. Читать на vlasti.net