
На Каховській ГЕС йде скидання води: Сальдо знову заявив про запланований підрив греблі
Про загрозу затоплень після руйнування греблі Сальдо повідомив Telegram. Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше “Існує безпосередня небезпека затоплення територій у зв'язку з запланованим руйнуванням греблі Каховської ГЕС та скидання води з каскаду електростанцій вище за Дніпром”, - заявив колаборант у вівторок, 18 жовтня.
У зв'язку з цим він оголосив про 'організоване переміщення' цивільного населення Бериславського, Білозерського, Снігурівського та Олександрівського 'муніципалітетів' на лівий берег Дніпра. У середу, 19 жовтня, Сальдо повідомив, що на Каховській ГЕС йде скидання води.
За його словами, вже прораховано, що Херсон не підпаде під підтоплення, але є небезпека для приватних зон. Щоправда, на думку гауляйтера, вода не підніметься вище, ніж на 1-1,5 метра.
Раніше Сальдо повідомив, що воду з Каховського водосховища превентивно направляють до Північно-Кримського та Каховського каналів, щоб зменшити її скидання у Дніпро у разі пошкодження шлюзів Каховської ГЕС. Як повідомляли Vlasti, росіяни проводять 'евакуацію' жителів Херсона та, ймовірно, готуються обстрілювати місто з артилерії.
. Читать на vlasti.net