

Конец эпохи доллара: почему дешевеет "зеленый" и что делать украинцам
Американський долар втрачає свої позиції. З пікових значень досягнутих в березні 2020 року, він подешевшав відносно кошика шести основних світових валют на більш ніж 12%. Цьому, в першу чергу, сприяла масштабна програма підтримки економіки через карантин, яку запровадили у США.
Аналітики фінансової корпорації Citigroup прогнозують подальше знецінення американської валюти – протягом 2021 року падіння може скласти ще 20%. Якщо цей прогноз справдиться, то таке знецінення долара може стати найбільшим за останнє десятиліття.
Прогнози інших міжнародних банків також песимістичні – за різними оцінками наступного року "зелений" втратить ще як мінімум 4%. Додатково тиснути на долар будуть результати президентських виборів в США.
Чи варто вже зараз
Читать на epravda.com.ua
