



Кличко повідомив про влучення в критичну інфраструктуру Києва
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що ворожі ракети влучили по об'єктах критичної інфраструктури столиці.
"Кілька попадань до об'єктів критичної інфраструктури міста. Є постраждалі. Усі служби на місцях працюють", - написав Кличко.
Читайте також: У Києві зупинила роботу одна з гілок метрополітену
Нагадаємо, о 8-й ранку в понеділок, 10 жовтня, вся Україна опинилася під масованою ракетною атакою. Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що російські ракети потрапили по об'єктах у Шевченківському та Солом'янському районах.
За даними радника міністра внутрішніх справ України Ростислава Смирнова, попередньо відомо про 8 загиблих та 24 постраждалих внаслідок масованої атаки ворога по Києву.
Фото: УНН
Читайте також: Кличко звернувся до киян у зв'язку з масованими ракетними атаками
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
