
Біля Львова нетверезий водій втікав від поліції і заліз на дерево
Пустомитівський районний суд оштрафував 22-річного мешканця села Милятичі, що біля Львова, за нетверезе керування автомобілем. Водій-порушник намагався утекти від поліції, заліз на дерево, а потім заявив, що взагалі не керував автомобілем.
Втім суд йому не повірив і наклав на нього 17 тис. грн штрафу з позбавленням прав на рік.
У постанові Пустомитівського райсуду вказано, що 12 вересня о 5:00 ранку Олег Мусієвський керував автомобілем Škoda у селі Милятичі в стані алкогольного сп’яніння. Нетверезий стан водія підтвердив аналіз крові, який взяли в Мусієвського у лікарні.
Під час судового розгляду справи адвокат Олега Мусієвського подав клопотання, в якому виклав подробиці події та версію водія. Зокрема, Мусієвський стверджує, що сидів на
. Читать на 24tv.ua

