Аншлаг з відпочивальників та затори: у Шацькому районі – спалах COVID-19
Через велику кількість відпочивальників на території Шацьких озер, у районі суттєво погіршилася ситуація із зростанням рівня захворюваності на COVID-19. Через затори, що утворюють своїми транспортними засобами любителі позасмагати на березі водойм, розглядається можливість встановлення карантинних постів.
Про це стало відом під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції сьогодні, 30 червня. Тиждень тому у Волинській ОДА запевняли, що на волинських озерах не працюватимуть бази відпочинку.
Проте не є секретом той факт, що, за станом на сьогодні, на території Шацьких озер – велика кількість відпочивальників. Майже ніхто із них не дотримується безпечної дистанції на пляжах.
Читать на 1k.com.ua
